loading

MUNKAFELVEVŐ/RAKTÁROS

A Magocsa Kft. 25 éves múlttal rendelkező Márkaszervizébe

Munkafelvevő/raktáros munkatársat keres!

Mátészalkára azonnali kezdéssel!

Pozíció feladatköre:

  • ügyfeles telefonok fogadása, ajánlatadás
  • javítási munkalap felvétele,
  • járművek szervizelésének teljes körű lebonyolítása,
  • műhelymunkák előjegyzése, szervezése,
  • garanciális munkák felvétele, garanciális elszámolás végellenőrzése, munkalap normázása, lezárása
  • javítási munkák ellenőrzése,
  • Partnereink támogatása gépjármű alkatrészek, tartozékok kiválasztásában
  • Megrendelések kezelése, árajánlatok készítése
  • Anyagmozgatás
  • Áruátvétel, áru összekészítés
  • Raktári rend fenntartása

Készségek, amelyekkel jó ha rendelkezel:

  • műszaki irányú középfokú végzettség
  • munkafelvevői területen szerzett releváns szakmai tapasztalat és/vagy autószerelésben, autóalkatrész értékesítésben való jártasság
  • B. kategóriás jogosítvány
  • pontos, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • ügyfél-centrikus szemléletmód
  • terhelhetőség, megbízhatóság

Amit kínálunk:

Hivatalos Opel Partnerként

-          biztos munkahelyet,

-          igényes munkakörnyezetet,

-          jó munkahelyi légkört

-          versenyképes jövedelmet

-          folyamatos képzést biztosítunk

Munkavégzés helye: Mátészalka Ipari út 2/a

A pályázók önéletrajzait és pályázati anyagát (így a bennük foglalt személyes adatokat) az adatbázisunkban mindaddig megőrizzük, kezeljük, amíg Ön nem kéri azok törlését.

Ezzel tudjuk biztosítani, hogy a jövőben Önt is értesíteni tudjuk egy az Ön tapasztalatainak, képzettségének megfelelő álláslehetőségről.

Amennyiben a jelentkezéskor nem szeretné, hogy a kiválasztási eljárás lezárultát követően is megőrizzük önéletrajzát és a pályázati anyagát, úgy kérjük a jelentkezéssel

egyidejűleg jelezze számunkra ezt, és cégünk ennek megfelelően fog eljárni.

Amennyiben a kiválasztási eljárást követően bármikor úgy gondolja, hogy nem szeretné, hogy cégünk tovább őrizze önéletrajzát és a pályázati anyagát, úgy kérjük

kezdeményezze a cégünknél kezelt adatainak törlését bármely elérhetőségünkön.

E-mail cím: allas@magisz.hu

Kapcsolat

A * jelölt rész kitöltése kötelező
Az Ön személyes adatait a megfelelő adatkezelők fogják kezelni az Adatvédelmi nyilatkozatban foglaltak szerint.

Adatvédelemmel kapcsolatos jogaira, valamint elérhetőségi adatainkra vonatkozóan itt talál információt.
Ugrás az oldal tetejére