loading

A Magocsa Kft. 25 éves múlttal rendelkező Karosszéria és Fényező Márkaszervizébe

Karosszéria lakatos

munkatársat keres!

Mátészalkára azonnali kezdéssel!

Feltétel:

  • Szakmai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság
  • Igényes munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent

És amit kínálunk Önnek:

Hivatalos Opel Partnerként

  • biztos munkahelyet,
  • igényes munkakörnyezetet,
  • jó munkahelyi légkört,
  • versenyképes jövedelmet biztosítunk.

Munkavégzés helye: Mátészalka Ipari út 2/a

A pályázók önéletrajzait és pályázati anyagát (így a bennük foglalt személyes adatokat) az adatbázisunkban mindaddig megőrizzük, kezeljük, amíg Ön nem kéri azok törlését.

Ezzel tudjuk biztosítani, hogy a jövőben Önt is értesíteni tudjuk egy az Ön tapasztalatainak, képzettségének megfelelő álláslehetőségről.

Amennyiben a jelentkezéskor nem szeretné, hogy a kiválasztási eljárás lezárultát követően is megőrizzük önéletrajzát és a pályázati anyagát, úgy kérjük a jelentkezéssel egyidejűleg jelezze számunkra ezt, és cégünk ennek megfelelően fog eljárni.

Amennyiben a kiválasztási eljárást követően bármikor úgy gondolja, hogy nem szeretné, hogy cégünk tovább őrizze önéletrajzát és a pályázati anyagát, úgy kérjük kezdeményezze a cégünknél kezelt adatainak törlését bármely elérhetőségünkön.

Kapcsolat

A * jelölt rész kitöltése kötelező
Az Ön személyes adatait a megfelelő adatkezelők fogják kezelni az Adatvédelmi nyilatkozatban foglaltak szerint.

Adatvédelemmel kapcsolatos jogaira, valamint elérhetőségi adatainkra vonatkozóan itt talál információt.
Ugrás az oldal tetejére